Dessins - aquarelles gouaches - ... Art Nouveau - Art Deco.

Title:
Author/Artist:
Godeau, Solanet, Audap
Bib ID:
4503
Notes:
80/06/13
June 13, 1980
7
Includes: No Price List
Auction Catalog
Copies: 1
Event Notes:
80/06/13
June 13, 1980
Shelving Title:
Godeau, Solanet, Audap June 13, 1980